SVEIKI,

Finansų vadovui valdant ir kontroliuojant įmonės ar įmonių grupės finansus yra labai svarbu šalia turėti patikimus partnerius, į kuriuos, esant poreikiui, galima kreiptis. Jei ieškote partnerio apskaitos ar darbo užmokesčio skaičiavimo klausimais, mokesčių patarėjo, mes visada esame pasirengę Jums padėti.

Skaitykite žemiau ir sužinokite kokią naudą teikiame finansų vadovams.

APSKAITA IR DARBO UŽMOKESČIO SKAIČIAVIMAS

PATIKIMA, PROFESIONALI KOMANDA

Vienijame skirtingą komandos narių patirtį ir ieškome naudingiausių sprendimų Jums. Dirbdami su mumis įgyjate komandą profesionalų.

ĮŽVALGOS

Mes vienijame didelę apskaitos ir mokesčių praktiką ir dalinamės ja su kiekvienu savo klientu. Žinosite apskaitos ir mokesčių praktiką, kuri aktuali Jūsų verslui.

VERSLO REZULTATŲ PASIEKIAMUMAS

Mūsų tikslas - sutikti Jums verslo rezultatus tokiu dažnumu, kokiu  Jums reikia ir tada, kai to reikia. Specializuojamės dirbti su debesyse esančiomis apskaitos sistemomis, kad Jūs patys bet kada galėtumėte matyti savo verslo skaičius.

SUSITIKIMAI

Reguliarūs susitikimai skatina nuolat apžvelgti bendradarbiavimo kokybę ir ją gerinti atsižvelgiant į šiandieninę Jūsų verslo situaciją. Procesas, kuris tiko vakar, nebūtinai tinka šiandien! 

DARBAS SU JŪSŲ APSKAITOS SISTEMA

Ieškote partnerio, kuris dirbtų su Jūsų apskaitos sistema? Mes dirbame su įvairiomis kompiuterinėmis  sistemomis ir esame draugiški naujoms. 

KITA NAUDA

Kiekvienas verslas unikalus, todėl jam reikia skirtingų sprendimų. Mes esame lankstūs, todėl džiaugsitės nauda, kuri aktuali būtent Jums ir Jūsų verslui.

MOKESČIŲ ATMINTINĖS

SUTAUPYTAS LAIKAS

Naudodami mūsų atmintines, atsakymą į savo klausimą gausite greitai. Pasinaudoję profesionaliai parengtu produktu, sutaupysite savo laiką ir galėsite jį skirti svarbesnėms užduotims. 

LENGVIAU ĮSIMENAMA

Rengdami atmintines, mes pasitelkėme vizualinius sprendimus tam, kad Jūs ir Jūsų darbuotojai lengviau suprastų ir įsimintų informaciją.

AKTUALUMAS

Mokestiniai įstatymai, jų komentarai, teisminė praktika keičiasi, todėl, jei reguliariai nesekate naujienų, sunku identifikuoti ar laisvai prieinama informacija šiandien vis dar yra aktuali. Skaitydami mūsų atmintines, susipažinsite tik su aktualia informacija. 

MOKYMOSI PRIEMONĖ

Pasinaudodami atmintinėmis, galite greitai apmokyti savo darbuotojus, t.y. suteikti mokestinių ir kitų teisinių žinių. 

SKAITYKITE LENGVAI

Mūsų atmintinės paruoštos taip, kad ieškodami atsakymo, struktūruotą teisinę informaciją skaitytumėte lengvai, paprastai.

JŪSŲ ATMINTINĖ

Dažnai tenka ieškoti tos pačios specifinės teisinės informacijos? Būtų gerai turėti atmintinę? Susisiekite, ir mes parengsime Jūsų darbuotojams, paprastą, aiškią ir lengvai skaitomą atmintinę.

DOKUMENTŲ FORMOS

SUTAUPYTAS LAIKAS

Ir nedidelio dokumento parengimas atima nemažai laiko. Naudodami mūsų dokumentų formas, sutaupysite savo laiką ir galėsite jį skirti svarbesnėms užduotims. 

PROFESIONALUMAS

Naudodami mūsų dokumentų formas savo veikloje, naudosite profesionaliai parengtą  vienkalbę ar dvikalbę dokumentaciją. 

NAUJAUSIA PRAKTIKA

Naudodami mūsų dokumentų formas, įtrauksite į savo dokumentaciją aktualią praktiką ir valdysite savo verslo riziką.

DOKUMENTŲ FORMOS

MŪSŲ KONTAKTAI

Lvovo g. 105A, 08104 Vilnius

Park Town verslo centr​as

  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Social Icon

© 2018 MTA Advisers, MB. Visos teises saugomos