SVEIKI,

Įmonės lyderiui, ypatingai svarbu turėti patikimą apskaitos ir mokestinių procesų patarėją, kuris valdytų įmonės finansų procesus, juos efektyvintų ir bendradarbiautų su kitais įmonės darbuotojais.

Skaitykite žemiau ir sužinokite kokios naudos galite tikėtis bendradarbiaudami su mumis.

APSKAITA IR DARBO UŽMOKESČIO SKAIČIAVIMAS

PATIKIMA, PROFESIONALI KOMANDA

Vienijame skirtingą komandos narių patirtį ir ieškome naudingiausių sprendimų Jums. Dirbdami su mumis įgyjate komandą profesionalų.

ĮŽVALGOS

Įmonės vadovas atsakingas už efektyvią verslo plėtrą ir verslo rizikų valdymą. Mes, turėdami didelę apskaitos ir mokesčių praktiką ir laiku dalindamiesi svarbia informacija,  prisidedame prie įmonės vadovo tikslų įgyvendinimo. 

OPTIMIZAVIMAS

Apskaitos specialistas yra kertinis asmuo įmonėje, nes bendradarbiauja su didžiąja dalimi darbuotojų. Jis gali padėti optimizuoti  procesus taip, kad būtų užtikrintas tinkamas darbų pasiskirstymas, pagerintas bendradarbiavimas ir pagreitintas verslo rezultatų gavimas.

SUSITIKIMAI

Reguliarūs susitikimai skatina nuolat apžvelgti bendradarbiavimo kokybę ir ją gerinti atsižvelgiant į šiandieninę Jūsų verslo situaciją. Procesas, kuris tiko vakar, nebūtinai tinka šiandien! 

VERSLO REZULTATŲ PASIEKIAMUMAS

Mūsų tikslas - sutikti Jums verslo rezultatus tokiu dažnumu, kokiu  Jums reikia ir tada, kai to reikia. Specializuojamės dirbti su debesyse esančiomis apskaitos sistemomis, kad Jūs patys bet kada galėtumėte matyti savo verslo skaičius.

KITA NAUDA

Kiekvienas verslas unikalus, todėl jam reikia skirtingų sprendimų. Mes esame lankstūs, todėl džiaugsitės nauda, kuri aktuali būtent Jums ir Jūsų verslui.

MOKESČIŲ ATMINTINĖS

GREITESNIS SPRENDIMŲ PRIĖMIMAS

Naudodami mūsų atmintines, atsakymą į savo klausimą gausite greitai, nes nereikės laukti, kol mokesčių ekspertas ras laiko Jūsų klausimo analizei. To pasekoje, galėsite greičiau priimti verslo sprendimus.

LENGVIAU ĮSIMENAMA

Rengdami atmintines, mes pasitelkėme vizualinius sprendimus tam, kad Jūs ir Jūsų darbuotojai lengviau suprastų ir įsimintų informaciją.

PROFESIONALI VIRTUALI PAGALBA

Atmintines sudarė savo srities ekspertai, turintys didelę patirtį konsultavimo versle, todėl Jūs ar Jūsų buhalteris, kiti darbuotojai gaus profesionalią kasdieninę pagalbą.

MOKYMOSI PRIEMONĖ

Pasinaudodami atmintinėmis, galite greitai apmokyti savo darbuotojus, t.y. suteikti mokestinių ir kitų teisinių žinių. 

SKAITYKITE LENGVAI

Mūsų atmintinės paruoštos taip, kad ieškodami atsakymo, struktūruotą teisinę informaciją skaitytumėte lengvai, paprastai.

JŪSŲ ATMINTINĖ

Dažnai tenka ieškoti tos pačios specifinės teisinės informacijos? Būtų gerai turėti atmintinę? Susisiekite, ir mes parengsime Jūsų darbuotojams, paprastą, aiškią ir lengvai skaitomą atmintinę.

DOKUMENTŲ FORMOS

SUTAUPYTAS LAIKAS

Ir nedidelio dokumento parengimas atima nemažai laiko. Naudodami mūsų dokumentų formas, sutaupysite savo laiką ir galėsite jį skirti svarbesnėms užduotims. 

PROFESIONALUMAS

Naudodami mūsų dokumentų formas savo veikloje, naudosite profesionaliai parengtą  vienkalbę ar dvikalbę dokumentaciją. 

NAUJAUSIA PRAKTIKA

Naudodami mūsų dokumentų formas, įtrauksite į savo dokumentaciją aktualią praktiką ir valdysite savo verslo riziką.

ATMINTINĖS

Darbo kodeksas

Mokestinės atmintinės

Nemokamos atmintinės

DOKUMENTŲ FORMOS

Darbo sutartys

OUR CONTACTS

Lvovo g. 105A, 08104 Vilnius

Park Town business center

Phone: +370-677-91849

  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Social Icon

© 2018 MTA Advisers, MB. All Rights Reserved

Pirkimo sąlygos