Privatumo politika

1. Bendroji informacija

 

Dėkojame, kad skaitote mūsų privatumo politiką, kurioje nurodoma kaip mes renkame ir naudojame Jūsų asmens duomenis, kokios yra Jūsų teisės ir kaip naudotis šiomis teisėmis.

 

Jūsų asmens duomenų valdytojas yra:

MB „MTA Advisers“,

juridinio asmens kodas 304892101,

buveinės adresas Lvovo g. 105A, Vilnius, Lietuva

elektroninio pašto adresas: info@mtaadvisers.lt.

 

Jūsų asmens duomenys yra tvarkomi vadovaujantis galiojančiais teisės aktais ir užtikrinant tinkamas technines bei organizacines asmens duomenų apsaugos priemones. Įgyvendiname atitinkamas priemones Jūsų duomenims apsaugoti nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo ar atsitiktinio praradimo, pakeitimo, neteisėto atskleidimo ar prieigos prie jų, taip pat nuo bet kokio kito neteisėto tvarkymo.

 

Interneto svetainėje pateikdami savo asmens duomenis sutinkate, kad jie būtų tvarkomi šioje Privatumo Politikoje nurodyta tvarka.

 

Privatumo Politikoje nustatytos sąlygos taikomos kiekvieną kartą Jums norint pasiekti mūsų teikiamą turinį ar produktą/ paslaugą.

 

Mūsų interneto svetainėje gali būti nuorodų į trečiųjų šalių interneto svetaines. Mes nesame atsakingi už šių svetainių taikomas privatumo politikas, todėl prieš pateikdami savo asmens duomenis šiose interneto parduotuvėse, turėtumėte susipažinti su jų taikomomis privatumo politikomis.

 

2. Asmens duomenų tvarkymas

 

Mūsų svetainė suteikia jums galimybę pateikti informaciją tiesiogiai mums, pavyzdžiui užpildant užklausas ar perkant produktus elektroninėje parduotuvėje mtaadvisers.lt\e-parduotuve.

 

Mes renkame ir tvarkome tik adekvačius ir tinkamus Jūsų asmens duomenis, kurių reikia siekiant tikslų, dėl kurių jie tvarkomi.

 

Jūs galite rinktis nepateikti mums tam tikros informacijos, tačiau tokiu atveju jums gali būti neleidžiama pirkti produktų ar naudotis mūsų siūlomomis paslaugomis.

 

Norėdami atsakyti į Jūsų klausimus ar prašymus, pateikiamus el. paštu ar per interneto svetainę, mes renkame žemiau nurodytą informaciją:

 • vardą,

 • pavardę,

 • įmonės pavadinimą,

 • el. pašto adresą,

 • telefono numerį.

 

Jums apsiperkant elektroninėje parduotuvėje mtaadvisers.lt, mes renkame žemiau nurodytus duomenis tam, kad užtikrintume teisės aktų reikalavimus ir sutarties su Jumis vykdymą:

 • vardą,

 • pavardę,

 • įmonės pavadinimą, kodą, PVM kodą

 • el. pašto adresą,

 • adresą,

 • telefono numerį.

 

Šie duomenys saugomi 3 (tris) metus nuo jų gavimo dienos ar naujo produkto įsigijimo dienos.

 

3. Informacijos perdavimas tretiesiems asmenims

 

Jūsų asmens duomenys yra perduodami tretiesiems asmenims vadovaujantis šia Privatumo Politika ir Lietuvos Respublikos teisės aktais.

 

Mes atskleisime Jūsų asmens duomenis žemiau nurodytais atvejais:

 • įmonėms, kurios teikia mums paslaugas ir dėl teikiamų paslaugų specifikos negali nesužinoti asmens duomenų (pavyzdžiui, duomenų bazių valdytojai, IT paslaugų teikėjai, teisininkai ir pan.);

 • duomenų perdavimui yra gautas Jūsų leidimas;

 • kitoms šalims, kai to reikalaujama pagal įstatymus arba tai yra būtina siekiant įgyvendinti šios Privatumo Politikos tikslus;

 • kitais teisės aktų numatytais tikslais.

 

4. Slapukų naudojimas

 

Šioje interneto svetainėje mes naudojame slapukus. Slapukai, tai nedideli informacijos elementai, kurie išsaugomi jūsų interneto naršyklėje.

 

Slapukai mums reikalingi, kad padėtų suprasti, kaip naudojatės mūsų internetine svetaine. Slapukai padeda mums pagerinti ir supaprastinti vartotojų patirtį naudojantis mūsų internetine svetaine. Renkama informacija neapima jokių duomenų, kurie leistų mums tiesiogiai Jus identifikuoti, kaip fizinį asmenį.

 

Mes naudojame žemiau nurodytus slapukus:

Slapukus galite apriboti, užblokuoti ar ištrinti valdydami savo interneto naršyklės nustatymus. Jeigu norite, kad interneto svetainės jūsų įrenginyje netalpintų visiškai jokių slapukų, pritaikykite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad jums būtų pranešta prieš patalpinant bet kokį slapuką arba interneto naršyklė atmestų visus slapukus.

 

Uždraudę bet kokį slapukų naudojimą ar apriboję jų naudojimą, galite negauti norimų paslaugų arba negalėti naudotis interneto svetainės funkcionalumais.

 

Išsamesnę informaciją apie slapukus, jų veikimo principus ir nustatymus galite rasti interneto svetainėje http://www.allaboutcookies.org. Daugiau informacijos apie „Google Analytics“ slapukus galite rasti adresu https://developers.google.com/analytics/devguides/collection/analyticsjs/cookie-usage.

 

5. Jūsų teises ir kaip jomis pasinaudoti

 

Naudodamiesi internetine svetaine turite žemiau išdėstytas teises, kuriomis galite pasinaudoti betarpiškai:

 1. Teisė žinoti apie savo asmens duomenų tvarkymą ir teisė susipažinti su savo tvarkomais asmens duomenimis;

 2. Teisė ištaisyti savo tvarkomus asmens duomenis, jei jie yra netikslūs ar neišsamūs;

 3. Teisė nesutikti su savo asmens duomenų tvarkymu ar jį apriboti esant vienai iš teisėtų priežasčių;

 4. Teisė ištrinti savo tvarkomus asmens duomenis (teisė „būti pamirštam“);

 5. Teisė perkelti savo asmens duomenis (jeigu techninės galimybės tokį duomenų perdavimą leidžia);

 6. Teisė atšaukti savo sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo;

 7. Teisė atsisakyti gauti rinkodaros pranešimus.

 

Įgyvendinti aukščiau išdėstytas teises galite pateikdami mums prašymą elektroniniu paštu ar registruotu paštu dokumento pabaigoje nurodytais kontaktais.

 

Jei pasirinksite savo teises įgyvendinti naudojantis el. pašto adresu, prašome atsiųsti prašymą, pasirašytą elektroniniu parašu, bei prie šio prašymo pridėti asmens dokumento kopiją (paso, asmens tapatybės kortelės), kuri taip pat privalo būti pasirašyta Jūsų elektroniniu parašu (išskyrus 7 punkte išdėstytą teisę, kurią galite įgyvendinti nepateikiant jokio asmens dokumento).

 

Jei savo teises pasirinksite įgyvendinti naudojantis registruotu paštu, prašome kartu su prašymu pateikti ir notaro patvirtintą asmens dokumento (paso, asmens tapatybės kortelės) kopiją (išskyrus 7 punkte išdėstytą teisę, kurią galite įgyvendinti nepateikiant jokio asmens dokumento).

 

Gavę Jūsų prašymą, ne vėliau kaip per 30 (trisdešimt) dienų, pateiksime atsakymą arba atliksime Jūsų nurodymus. Nurodytą laikotarpį galime pratęsti vienam mėnesiui apie tai jus informuodami ir pateikdami vėlavimo priežastį.

6. Privatumo Politikos atnaujinimas

 

Mes turime teisė atnaujinti bei papildyti šios Privatumo Politikos nuostatas. Atnaujinę Privatumo Politikos nuostatas informuosime apie, mūsų nuomone, esminius pakeitimus, paskelbdami pranešimą svetainėje. Jei naudositės mūsų teikiamu turiniu ar paslaugomis po pranešimo paskelbimo, laikysime, kad Jūs sutinkate su atnaujintos Privatumo Politikos nuostatomis.

 

7. Kontaktinė informacija

Jei turite klausimų susijusių su Privatumo Politika, susiekite su mumis žemiau nurodytais kontaktais:

 

Paštu: Lvovo g. 105A, Vilnius

El. paštu: info@mtaadvisers.lt

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2018 m. lapkričio 2 d.

DOKUMENTŲ FORMOS

MŪSŲ KONTAKTAI

Lvovo g. 105A, 08104 Vilnius

Park Town verslo centr​as

 • LinkedIn Social Icon
 • Facebook Social Icon

© 2018 MTA Advisers, MB. Visos teises saugomos