SVEIKI,

Asmeniui, vystančiam savo verslą reikalingas patikimas apskaitos ir mokesčių partneris, kuris kasdien padėtų jam priimti teisingus sprendimus, perspėtų apie kylančias mokestines rizikas ir pagelbėtų jas laiku sumažinti. 

Skaitykite žemiau ir sužinokite kokią naudą mes teikiame savo klientams, kurie vysto savo verslą.

APSKAITA IR DARBO UŽMOKESČIO SKAIČIAVIMAS

PATIKIMA, PROFESIONALI KOMANDA

Vienijame skirtingą komandos narių patirtį ir ieškome naudingiausių sprendimų Jums. Dirbdami su mumis įgyjate komandą profesionalų.

ĮŽVALGOS

Mes vienijame didelę apskaitos ir mokesčių praktiką ir dalinamės ja su kiekvienu savo klientu. Žinosite apskaitos ir mokesčių praktiką, kuri aktuali Jūsų verslui.

PROCESŲ OPTIMIZAVIMAS

Verslo procesų, susijusių su apskaita, optimizavimas yra vienas iš pirmųjų darbų, kuris sumažina klaidų tikimybę, eliminuoja darbų dubliavimąsi, pagerina ir pagreitina bendradarbiavimą su apskaitos specialistu. 

SUSITIKIMAI

Reguliarūs susitikimai skatina nuolat apžvelgti bendradarbiavimo kokybę ir ją gerinti atsižvelgiant į šiandieninę Jūsų verslo situaciją. Procesas, kuris tiko vakar, nebūtinai tinka šiandien! 

VERSLO REZULTATŲ PASIEKIAMUMAS

Mūsų tikslas - sutikti Jums verslo rezultatus tokiu dažnumu, kokiu  Jums reikia ir tada, kai to reikia. Specializuojamės dirbti su debesyse esančiomis apskaitos sistemomis, kad Jūs patys bet kada galėtumėte matyti savo verslo skaičius.

KITA NAUDA

Kiekvienas verslas unikalus, todėl jam reikia skirtingų sprendimų. Mes esame lankstūs, todėl džiaugsitės nauda, kuri aktuali būtent Jums ir Jūsų verslui.

MOKESČIŲ ATMINTINĖS

SUTAUPYTAS LAIKAS

Naudodami mūsų atmintines, atsakymą į savo klausimą gausite greitai. Pasinaudoję profesionaliai parengtu produktu, sutaupysite savo laiką ir galėsite jį skirti svarbesnėms užduotims. 

LENGVIAU ĮSIMENAMA

Rengdami atmintines, mes pasitelkėme vizualinius sprendimus tam, kad Jūs lengviau suprastumėte ir įsimintumėte informaciją.

AKTUALUMAS

Mokestiniai įstatymai, jų komentarai, teisminė praktika keičiasi, todėl, jei reguliariai nesekate naujienų, sunku identifikuoti ar laisvai prieinama informacija šiandien vis dar yra aktuali. Skaitydami mūsų atmintines, susipažinsite tik su aktualia informacija. 

AKTUALIOS LENGVATOS

Dažnai verslininkai sumoka daugiau mokesčių, nes nėra susipažinę su aktualiomis lengvatomis. Susipažinkite su Jums aktualiomis lengvatomis ir planuokite mokamus mokesčius.

SKAITYKITE LENGVAI

Mūsų atmintinės paruoštos taip, kad ieškodami atsakymo, teisinę informaciją skaitytumėte lengvai ir paprastai.

PRIEINAMA BET KADA

Kilo nauja verslo idėja ir nekantraujate sužinoti susijusius teisinius aspektus? Naudokitės mūsų parengta informacija tuoj pat.

DOKUMENTŲ FORMOS

SUTAUPYTAS LAIKAS

Ir nedidelio dokumento parengimas atima nemažai laiko. Naudodami mūsų dokumentų formas, sutaupysite savo laiką ir galėsite jį skirti svarbesnėms užduotims. 

PROFESIONALUMAS

Naudodami mūsų dokumentų formas savo veikloje, naudosite profesionaliai parengtą  vienkalbę ar dvikalbę dokumentaciją. 

NAUJAUSIA PRAKTIKA

Naudodami mūsų dokumentų formas, įtrauksite į savo dokumentaciją aktualią praktiką ir valdysite savo verslo riziką.

ATMINTINĖS

Darbo kodeksas

Mokestinės atmintinės

Nemokamos atmintinės

DOKUMENTŲ FORMOS

Darbo sutartys

OUR CONTACTS

Lvovo g. 105A, 08104 Vilnius

Park Town business center

Phone: +370-677-91849

  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Social Icon

© 2018 MTA Advisers, MB. All Rights Reserved

Pirkimo sąlygos